Kdo jsme?

Super parta lidí, která pomáhá zahraničním studentům ulehčit  jejich pobytu v Pardubicích a překonat jazykovou bariéru v některých situacích. Dále pro ně pořádáme různé akce jako jsou Národní večery (National Evenings), výlety po Česku, představujeme jim českou kulturu apod.
 

Co děláme ?

Co všechno organizujeme a děláme se můžeš přesvědčit na naši FB stránce

 

 

 

Jaké budou moje povinnosti?

Nejdůležitější je starost o zahraničního studenta. Mezi základní povinnosti badíka patří kontaktování studenta už před jeho příjezdem, vyzvednutí na nádraží a pomoc s ubytováním na kolejích. Pokud není student z EU, badík by ho měl doprovodit na cizineckou policii. Dále samozřejmě uvítáme jakoukoliv pomoc při organizování výletů a akcí

 

Co mi členství v ESN přinese?

Možnost získat přátele z celého světa a konverzovat v cizích jazycích. Ukázat svoje dovednosti a schopnosti v různých oblastech ať už je to v  IT, při organizování akcí a výletů, vytvářením grafiky, psaním článků apod. Možnost zúčastnit se výletů, které pořádáme a získat ESN kartu, se kterou je možné získat různé zajímavé slevy. A hlavně poznáš spoustu stejně nadšených lidí jako seš ty.

 

Jak se můžu přidat?
Pokud máš zájem, stačí nás kontaktovat na email: hr@esn.upce.cz